(Vašíci) Je večer 26.2.2015 a my vyrážíme na gastronomický zážitek do restaurace Na Konci. Do „sesterské“ restaurace již zmíněného podniku Na Kopci nevyrážíme poprvé, víme tedy, že je na co se těšit. Jako vždy nás vítá příjemný jednoduchý interiér s otevřenou kuchyní, kde máme možnost sledovat umění místních kuchařů a usměvavý a pohodový personál.

Tentokrát si vybíráme čtyřchodové degustační menu za 550 Kč. Předkrm Tuňákové carpaccio s olivovou tapenádou, rajčatovým concasse a chipsy z jasmínové rýže se přímo rozplývá na jazyku. Následuje dýňová polévka se zázvorem a vaječnou omeletou. Já bych ji doplnila špetkou chilli, Kuba spokojen. Vrcholem celého menu je ovšem hlavní chod. Já vybírám Steak ze srnčí kýty s bramborovou roládou s ořechy, šípkovou omáčkou a zeleninou. Kuba Tygří krevety na červeném curry s rýží. Obě jídla jsou vynikající, oba se však shodujeme, že jedničku s hvězdičkou si zaslouží můj perfektně připravený a dochucený steak ze srnčího. Sladkou tečku si pak vychutnáváme v podobě Panna cotty s kávovou omáčkou a jelikož se v tomto případě jedná opravdu o degustační pidi porci, neodoláme a objednáváme ještě jeden čokoládová fondant.

Jak už jsem se zmínila v úvodu Na Konci je mladší sestrou restaurace Na Kopci, kde jsme byli také spokojeni, jak s kuchyní, obsluhou tak i personálem, nicméně jak se říká to nejlepší Na Konec a toho se držíme.

 

Opening Hours

Monday

-

Tuesday

-

Wednesday

-

Thursday

-

Friday

-

Saturday

-

Sunday

-

Address

Our Address:

Ke Slivenci 36, Lochkov. Praha

GPS:

50.002565371196, 14.355060011342

Telephone:

-

Email:

-