(Chairle) Jestli máte rádi atmosféru minipivovarů a nechce se vám jezdit moc daleko z Prahy, bude Chýně dobrá volba. Zvlášť pokud budou mít navařenu svoji CHýně ALE-Ejlík.

Pivovarský dvůr v Chýni byl možná vůbec jeden z prvních minipivovarů, který jsem navštívil. Je to již mnoho let zpět, z piva jsem tehdy znal jen Gambrinus a byl jsem pod dohledem tatínka na kole, takže jsem neochutnal celou nabídku :) Od té doby ale o pivovaru vím, byl jsem poté několikrát a rozhodně se, třeba při cyklovýletu okolo, dá doporučit.

Jídlo nebude to, za čím sem patrně zamíříte – i když ani s ním jsem (je to pár let zpět) nikdy neměl problém. Pivo je ale klasicky minipivovarksy dobré, obvzláště doporučuji – pokud bude navařen – jejich ALE CHýně ALE-Ejlík, je to podařený kousek.

Restaurace nebo chcete-li dvůr je rozdělen do dvou hlavních provozoven. Blíže ku Praze najdete větší restauraci i s varnami, ve kterých se přímo vaří. Vzadu ve dvoře je pak řeknu útulnější pivnice se zahrádkou nabízející i něco malého k snědku. V době mé poslední návštěvy byl akorát ten vrchní takový divný..

Opening Hours

Monday

-

Tuesday

-

Wednesday

-

Thursday

-

Friday

-

Saturday

-

Sunday

-

Address

Our Address:

Pivovarský dvůr Chýně

GPS:

50.06208102259863, 14.231886975812017

Telephone:

-

Email:

-