Na Cenich.cz mapujeme zajímavé podniky, místa i cesty stojící za návštěvu nebo výlet – ať již pro svou dokonalost, průměrnost, nebo příšernost. Náš cíl je jednoduchý: vyčmuchat 10 000 nejlepších spotů na Zemi.

Stránky jsou vytvářeny úzkou komunitou přispěvovatelů, které nespojuje jen adresa Cenich.cz, nýbrž i další nevirtuální vztahy, a je tedy možné se opřít i o osobní znalost hodnotitele a s tím vědomím posuzovat jím uvedené recenze.

Z toho důvodu uvádějte při registraci vždy co možná nejlépe srozumitelný popis své osoby, jako i přezdívku, pod kterou by vás ostatní čmuchalové mohli co nejpravděpodobněji identifikovat.

Máte také své tajné tipy na restaurace, oblíbené bary, tajná místa která by si zasloužila svůj špendlík na internetu? Pomozte nám udělat Cenich.cz ještě lepší. Zaregistrujte se ve formuláři napravo (musíte přepnout na „registrace“, to kdyby vám to nebylo jasné).

Poté co vyplníte něco o sobě, máte možnost vložit tři své recenze. Pokud se nám budou líbit, budeme vás znát a usoudíme, že na zajímavá místa máte nos, bude vám aktivováno běžné členství.

Pokud se na psaní recenzí necítíte, nevadí. Jako neregistrovaný návštěvník máte možnost prohlížet a hodnotit všechna námi přidaná místa, a tím nám pomoci jen o trochu méně, než psaním celých postů. Směle do toho.

Děkujeme za zájem a přejeme si, abyste vy Cenichu i on vám poskytl co možná nejvíce užitečných rad.

Cenich.cz