Koncertní setkání čmuchalů: Tommy Emmanuel 2014

Koncertní setkání čmuchalů: Tommy Emmanuel 2014

Nevím, zda je potřeba tohodle pána více představovat, určitě jste o něm od mě už slyšeli. Ale pro ty, kdo případně ne, nebo si to potřebují připomenout, pak jen letmo dole dvojice jeho umu, plus záznam z chvíle, kdy byl hostem Marka Ebena Na plovárně a ještě jeho letošní rozhovor pro Entertainment Drive-Thru. Proč to píšu? Protože Tommy Emmanuel bude koncem listopadu (29. listopadu) v Praze a já jdu. Kdo se chce přidat, dejte mi nějak vědět. Myslím, že je to zážitek, na který se vyplatí si vyšetřit čas.

Pár z nás už na něm bylo vícekrát od Bratislavu přes Telč a jednou za rok to rozhodně stojí za to. Tentokrát tu bude s Peppinem D´Agostinem, což by mohlo vypadat nějak takto: http://youtu.be/eJZMkHJu8O8. Vstupenky jsou nějak okolo rozmezí: 800 Kč, 1 200 Kč a 1 500 Kč. Kdyžtak mi i dejte vědět, které preferujete a proč :) a já nás nějak zkusím posadit pospolu. Jo a ještě jedna věc, žádné dlouhé rozhodování, chci to do konce týdne uzavřít. Takže echo, že jdete, proosím do neděle 16. listopadu. 

29.11.2014 | 19.30 hod.
Kongresové centrum Praha – velký sál, 5. května, Praha 4
Tommy Emmanuel c.g.p. (Austrálie)
Special Guest – Peppino D´Agostino (USA)

About Chairle

Na začátku byla láska k jídlu a nedostatek informací o místech, kde se k tomu dobrému dostat. Na konci mnoho míst a špatná pamět. Proto jsem založil Cenich.cz