Velikonoční Nižbor na kolech

Velikonoční Nižbor na kolech

Čmuchalové, pokud ve svých jistě přetékajících diářích najdete volné velikonoční odpoledne, vyražte s námi do prý dosti povedné knajpy vystavěné v prostoru bývalé železniční zastávky Nižbor.  Za konceptem, nápadem a realizací hospody nestojí nikdo jiný než rošťák Tomáš Hanák a ruku na srdce, kdo líp než on by měl vědět, jak má vypadat a fungovat pořádná hospoda. Pokud jste už v Zastávce byli, dejte nám o tom vědět pod naší nehotovou recenzí (bude doplněna právě na základě našich pondělních zkušeností). A pokud ne, přijďte to s námi prozkoumat.

Sraz dáme v pondělí 21. dubna v 15:00 na Hlavním nádraží (to kdybychom si rozmysleli, že místo kola použijeme mašinku). Kdo se chce připojit po cestě, ať si představí naši cyklocestu z Hlaváku do Nižboru a oznámí, kde po štrece se k nám přilepí.

Jak zpět pojedeme, to ještě nikdo neví. Vyřešíme na místě. S sebou nezapomeňte pomlázku (klucí) a něco za to, že vás přestaneme bít (holky). Máme přece tradici mlácení, co celý svět nám závidí. Tak ji neporušíme.

Na viděnou v pondělí

 

About Chairle

Na začátku byla láska k jídlu a nedostatek informací o místech, kde se k tomu dobrému dostat. Na konci mnoho míst a špatná pamět. Proto jsem založil Cenich.cz