(Smich) Osm příspěvků asi nestihnu, ale chtěl bych vyhrát kafe, který nepiju a tím ho věnovat charitě za to, že přidám první zahraniční příspěvek. Vůbec nevím, jestli jsou tyhle stránky cíleny na cizinu, ale říkám si proč ne…

Dost bylo průměrných či dokonce podprůměrných stravovacích a ubytovacích zařízení. Jsme lidi na úrovni a nemůžeme se spokojit s ničím obyčejným. Vítejte v Monte Carlo Bay! Nejsem si jistý, ale myslím, že je to nejdražší hotel, který v Monte Carlu můžete najít. Pokud ve světě něco znamenáte, musíte se tu alespoň ukázat. Třeba já jsem tu byl na officials party, Černošek tu měl svatbu a tak dál.

Můžete si říct hotel jako hotel. Já sám si často říkám, že na hotelu mě zajímá jenom postel (nejlépe dlouhá) a čistá koupelna. Zbytek je jaksi navíc. Tady je navíc skoro všechno. Až si poctivou víkendovou prací našetříte pár peněz vzhůru do Monte Carlo Bay. Kromě toho, že na recepci můžete potkat Borise Beckera v šusťákách (jako já – potkat ho jako já, ne v šusťákách jako já), zaplavat si v bazénu s pískem na dně nebo si dát zákusek zdobený pravým zlatem.

Opening Hours

Monday

-

Tuesday

-

Wednesday

-

Thursday

-

Friday

-

Saturday

-

Sunday

-

Address

Our Address:

40, avenue Princesse Grace

GPS:

43.7493087, 7.4384906999999885

Telephone:
Email:
Contact Owner